Home Lajme Momenti kur 69 vjeçari vdes nga sulmi në zemër gjatë faljes së...

Momenti kur 69 vjeçari vdes nga sulmi në zemër gjatë faljes së namazit të taravisë

83
0

Selahattin Ozcan (69) vdiq nga një atak në zemër teksa po falte namazin e taravisë në xhaminë në Sinop të Turqisë.

Momenti i sulmit në zemër tu kap nga kamerat e sigurisë.

Selahattin Ozcan, i cili po kryente namazin e Taravisë në xhaminë Fatih në rrethin Turkeli më 16 prill, u sëmur papritur.

Ozcan, ishte duke u falur kur u sëmur dhe u dërgua në Spitalin Shtetëror Turkeli me ambulancë nga ekipet shëndetësore.

69 vjeçari i cili kishte pësuar sulm në zemër, nuk mundi të shpëtonte me gjithë ndërhyrjen e mjekëve.

PAMJET:

Previous articleMjeku dhe Muhamedi Alejhi Selam / Ilahi e re nga Vitiasi Avni Deliu
Next article“Çfarë Gjermanie, le të shkojë kush të dojë”, 17-vjeçari thotë do të ruajë delet deri në fund të jetës