LAJMI FUNDIT: Serbët arrestojnë dy kosovarë afër kufirit Kosovë-Serbi: Dalin detajet rreth rastit

0
Dy persona janë arrestuar sot nga xhandarmëria serbe në fshatin Dabinovc të komunës së Podujevës, që gjendet afër kufirit Kosovë-Serbi. Sipas raportimeve në media, të...

E dhimbshme: Vdes në dhomën e tij 21-vjeçari, Dush Brahimaj

0
Sot mediat raportuan për një ngjarje të rëndë që ka ndodhur, ku pa shenja jete u gjet një 21-vjeçar. Bëhet fjalë për Dush Brahimajn, i...

S’ka rritje të çmimit për rrymë, gjykata ia bllokon ZRRE-së tarifat e shtrenjta të...

0
Partia Demokratike e Kosovës do të mbajë konferencë për media sot në ora 12:00. Mësohet se kjo konferencë ka të bëjë me një aktvendim të...
Google search engine

Lajm i keq lidhur me tërheqjen e parave nga Trusti

0
Oda Ekonomike Amerikane ka dalë kundër mundësisë së tërheqjes së Trustit. Në një komunikatë për media, kjo odë ka thënë se është e shqetësuar me...

“Çfarë Gjermanie, le të shkojë kush të dojë”, 17-vjeçari thotë do të ruajë delet...

0
17-vjeçari  boshnjak, Esmir Krpiq u bë i njohur për publikun kur në fund të vitit të kaluar shprehu dëshirën për 3 dele dhe mori...

Momenti kur 69 vjeçari vdes nga sulmi në zemër gjatë faljes së namazit të...

0
Selahattin Ozcan (69) vdiq nga një atak në zemër teksa po falte namazin e taravisë në xhaminë në Sinop të Turqisë. Momenti i sulmit në...
Google search engine

LAJMI FUNDIT: Serbët arrestojnë dy kosovarë afër kufirit Kosovë-Serbi: Dalin detajet rreth rastit

0
Dy persona janë arrestuar sot nga xhandarmëria serbe në fshatin Dabinovc të komunës së Podujevës, që gjendet afër kufirit Kosovë-Serbi. Sipas raportimeve në media, të...

Mjeku suharekas tregon se si e kthyen në jetë 21 vjeçarin që pësoi arrest...

0
Mjekët e QMF-së në Duhël të Suharekës e kanë rikthyer në jetë një 21 vjeçar i cili kishte pësuar arrest kardiak. Specialisti i mjekësisë familjare,...

Menduat se erdhi vera?! Këtë ditë do të bie borë

0
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot me shi në vendin tonë. Parashihet të ketë edhe reshje bore...

STAY CONNECTED

0FansLike
3,321FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Google search engine

FEATURED

MOST POPULAR

Anëtarët e një familje në Zvicër hidhen nga kati i shtatë...

0
Një ngjarje e rëndë dhe e paparë ndonjëherë ka ndodhur në Zvicër. Një familje prej 4 anëtarësh dhe motra e zonjës së shtëpisë janë hedhur...

LATEST REVIEWS

Gabimi që më së shpeshti e bëjmë pas iftarit e që...

0
Nutricionistja Vala Pupovci ka thënë se gabimi që më së shpeshti e bëjnë ata që agjërojnë është se konsumojnë sasi të tepërt të ushqimit...

E dhimbshme: Vdes në dhomën e tij 21-vjeçari, Dush Brahimaj

0
Sot mediat raportuan për një ngjarje të rëndë që ka ndodhur, ku pa shenja jete u gjet një 21-vjeçar. Bëhet fjalë për Dush Brahimajn, i...
Google search engine

LATEST ARTICLES