DON'T MISS

Policia E Kosovës Blindon Një Veturë Me Rreth 30 Mijë Euro

0
Blindimi i një veture të tipit Toyota i ka kushtuar Policisë së Kosovës plot 29 mijë e 400 euro. Në fillim të muajit prill,...

Ekspertët: Ngrënia e qebapëve mund të shkaktojë probleme serioze mendore

0
Ekspertët thonë se ngrënia e qebapëve dhe pirja e pijeve alkoolike mund të shkaktojë probleme serioze mendore Një studim zbuloi se yndyrat dhe sheqernat në...

Momenti kur 69 vjeçari vdes nga sulmi në zemër gjatë faljes...

0
Selahattin Ozcan (69) vdiq nga një atak në zemër teksa po falte namazin e taravisë në xhaminë në Sinop të Turqisë. Momenti i sulmit në...

LATEST ARTICLES

0FansLike
3,321FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

TË NDRYSHME