Home Lajme E DHIMBSHME: Vdes Aksidentalisht Djali I Hasretit Albioni

E DHIMBSHME: Vdes Aksidentalisht Djali I Hasretit Albioni

64
0

E DHIMBSHME: Vdes aksidentalisht djali i hasretit, Albion Morina, para disa viteve kishte humbur prindërit

Është ndarë nga jeta pas një aksidenti, Albion Morina nga fshati Lipovec i komunës së Gjakovës.

I ndjeri para disa viteve kishte humbur prindërit, derisa ka lënë dy motra.

Ai ishte i hasretit (djalë i vetëm në familje)

Albioni ndërroi jetë në aksidentin e djeshëm në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Varrimi i të riut do të bëhet sot me fillim nga ora 16:00, në fshatin Lipovec.

Previous articleLiberalizimi i vizave për Kosovën, vjen lajmi i mirë nga Parlamenti Evropian
Next articleMjeku dhe Muhamedi Alejhi Selam / Ilahi e re nga Vitiasi Avni Deliu